październik 2017

Miejsce: Instytut Psychologii, ul. Ingardena 6, s. 2.15
Organizator: Instytut Psychologii UJ
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Marzeny Rusanowskiej

Dyrekcja i Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 4 października 2017 roku o godzinie 15.00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dyrekcja i  Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają,  że  w  dniu  4 października 2017 roku  o   godzinie  15.00 w  sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu  Jagiellońskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Marzeny Rusanowskiej pt. ”Attention biases in depression. Attention Bias Modification Training as therapeutic intervention”

Promotor:     prof. dr hab.  Małgorzata Kossowska
Recenzenci:  prof. Ulrich von Hecker (Cardiff University) - recenzja
                       dr hab.  Aneta Brzezicka, prof. SWPS - recenzja

Rozprawa została przygotowana we współpracy z dr hab. Johnem B. Nezlekiem, prof. nadzw. (SWPS)

Praca doktorska udostępniona jest do wglądu w Czytelni Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie.