październik 2017

Miejsce: Instytut Psychologii, ul. Ingardena6, sala 2.15
Organizator: Instytut Psychologii
Publiczna obrona rozprawy doktorskj mgr Andrei Mihalcy

Dyrekcja i Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 19 października 2017 roku o godzinie 9.00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Dyrekcja i  Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają,  że  w  dniu  19 października 2017 roku  o   godzinie  9.00 w  sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Andreei Mihalcy pt. ” The role of personality traits and coping strategies in the socio-emotional adjustment of chronically ill adolescents. A cross-cultural study”.

Promotor:     prof. dr hab.  Władysława Pilecka

Recenzenci:  prof. dr. Adriana Baban (Babeş-Bolyai University) - recenzja

prof. dr hab.  Nina Ogińska-Bulik (UŁ) - recenzja

Obrona będzie w języku angielskim.

Praca doktorska udostępniona jest do wglądu w Czytelni Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie.