czerwiec 2017

20170623

„Sześćdziesiąt lat studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim”

Data: 23.06.2017
Czas rozpoczęcia: 11.00
Miejsce: Instytut Psychologii UJ, ul. Ingardena 6, s.6.01
Organizator: Instytut Psychologii UJ
„Sześćdziesiąt lat studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim”

Dyrekcja Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Komisja Historyczna Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt.: „Sześćdziesiąt lat studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim”, która odbędzie się 23 czerwca (piątek) 2017 roku w Instytucie Psychologii UJ, ul. Ingardena 6, w sali 6.01.

Całodniowe spotkanie będzie się składało z dwóch części. W części pierwszej, pt.: „Osoby” przewidujemy wystąpienia naszych aktualnych i byłych pracowników oraz zaproszonych gości, którzy przybliżą sylwetki i dokonania wybitnych postaci z przeszłości Instytutu.

W części drugiej, pt.: „Konteksty” odbędzie się dyskusja panelowa, której uczestnicy podzielą się wspomnieniami z czasów, kiedy sami studiowali psychologię. Jako że znajdą się wśród nich także osoby, które pracują bądź pracowały w naszym Instytucie, spodziewamy się także relacji z perspektywy nauczycieli i opiekunów. Wierzymy również, że w miarę upływu czasu do dyskusji i wymiany wspomnień przyłączą się wszyscy uczestnicy konferencji.

fot. Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego