czerwiec 2017

Miejsce: Instytut Psychologii, ul. Ingardena6, s.2.15
Organizator: Instytut Psychologii UJ
Publiczna obrona rozprawy doktorskj mgr Ewy Szumowskiej

Dyrekcja i Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 12 czerwca 2017 roku o godzinie 15.00 w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dyrekcja i  Rada Instytutu Psychologii UJ uprzejmie zawiadamiają,  że  w  dniu   12 czerwca  2017 roku o godzinie  15.00 w  sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego  odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej  mgr Ewy Szumowskiej pt. ”Motivational predictors of multitasking performance: Need for cognitive closure and multitasking strategy and performance”

Promotor:     prof. dr hab.  Małgorzata Kossowska

Recenzenci: prof. dr hab. Piotr Francuz (KUL) recenzja

prof. dr hab. Grzegorz Sędek (SWPS Warszawa) recenzja

Praca doktorska udostępniona jest do wglądu w Czytelni Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie.