Web Content Display Web Content Display

Obrona rozprawy doktorskiej dra Pawła Gwiaździńskiego

Szanowni Państwo,

Przewodniczący Rady Dyscypliny Psychologia Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 5 czerwca 2024 roku (środa) o godzinie 14:15, w sali 2.15 Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej dra Pawła Gwiaździńskiego pt.: Unseen Potential: Advancing Sensory Substitution Devices with Human-Centered User Experience Approach.

Promotor:

prof. dr hab. Michał Wierzchoń

Recenzenci:

prof. Malika Auvray (Institut des Systemes Intelligents et de Robotique (ISIR), Paryż, Francja)

prof. dr hab. Józef Bremer (Instytut Filozofii, Uniwersytet Ignatianum w Krakowie)

dr hab. inż. Katarzyna Jach, prof. PWr (Wydział Zarządzania Politechniki Wrocławskiej)

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego znajdą Państwo rozprawę doktorską dra Pawła Gwiaździńskiego oraz jej recenzje - tutaj.

Korzystając z tego linka będzie można uczestniczyć w obronie w trybie zdalnym.

Małgorzata Wojciechowska

Łukasz Żuraw