kurs: „Wprowadzenie do psychoterapii psychoanalitycznej"

Studenci, którzy rejestrują się na kurs „Wprowadzenie do psychoterapii psychoanalitycznej”, proszeni są o przesłanie informacji potrzebnych w procesie rekrutacji.

kurs: „Kulturowe uwarunkowania rozwoju” (rekrutacja)

Dr Arkadiusz Białek, zaprasza do zapisów na kurs: „Kulturowe uwarunkowania rozwoju”, realizowany w roku akademickim 2018/2019.

kurs: „Rozwój poznania społecznego i komunikacji we wczesnym dzieciństwie” (rekrutacja)

Dr Arkadiusz Białek, zaprasza do zapisów na kurs: „Rozwój poznania społecznego i komunikacji we wczesnym dzieciństwie”, realizowany w roku akademickim 2018/2019.

kurs: „Współdziałanie” (rekrutacja)

Dr Arkadiusz Białek, zaprasza do zapisów na kurs „Współdziałanie”, realizowany w roku akademickim 2018/2019.

Letnia poprawkowa sesja egzaminacyjna 2017/2018 (harmonogram)

Ustalono terminy egzaminów w czasie trwania letniej poprawkowej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2017/2018 (stan na dzień: 1.08.2018 r.)