Wyjątkowa okazja dla studentów (4 i 5 rok) i doktorantów Wydziału Filozoficznego na udział w zajęciach wybitego specjalisty z dziedziny motywacji

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów, doktorantów do zapisu na proponowane warsztaty oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w wykładzie.

kurs: „Psychologia rozwoju II w biegu życia” (dodatkowy termin egzaminu)

Dr hab. Ewa Gurba, ustaliła dodatkowy termin egzaminu z kursu obligatoryjnego: „Psychologia rozwoju II w biegu życia”.

Dr hab. Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz, prof. UJ, ustaliła terminy spotkań w ramach seminarium mgr: „Człowiek w sytuacjach granicznych. Wybrane zagadnienia z psychologii i psychoterapii egzystencjalnej”, realizowanego w roku akademickim 2018/2019.

course: "Body Language in Practice"

Dear Students, Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji (Centre for Comparative Studies of Civilisations) invites you to the course (conversation: seminar+workshop).

kurs: „Psychologia edukacji” (dodatkowy termin egzaminu)

Dr hab. Dorota Czyżowska, ustaliła dodatkowy termin egzaminu z kursu obligatoryjnego: „Psychologia edukacji” dla osób uprawnionych.