Psychologia Trzeciego Wieku: wyniki naboru

Psychologia Trzeciego Wieku: wyniki naboru Informujemy o wynikach rekrutacji w ramach dodatkowego naboru do naboru II dla studentek i studentów ostatnich czterech semestrów jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego na potrzeby realizacji projektu „Psychologia Trzeciego Wieku – Program rozwoju kompetencji studentek i studentów psychologii w zakresie opieki nad osobami starszymi” nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.01.00-00-K177/16-00, z dnia 20.01.2017, współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym".
Lista rankingowa